DOBRY KLIMAT W TWOIM DOMU

Sklep internetowy

Get Adobe Flash player
"Pasja rodzi profesjonalizm,
profesjonalizm daje jakość, a jakość to luksus"

Rekuperacja – nasze rozwiązania

Ogrzewanie domu wiąże się nierozerwalnie z koniecznością zapewnienia dobrej wentylacji mechanicznej. W naszej ofercie znajdują się tradycyjne rekuperatory, jednak spoglądając wizjonersko w przyszłość klientom prezentujemy nowsze, innowacyjne technologie – budujemy kominy systemowe i zewnętrzne dwupłaszczowe.

Proponujemy następujące rekuperatory:

  • z wymiennikami krzyżowymi, gwarantujące kompromis między wysokimi parametrami a ceną urządzenia,
  • z wymiennikami przeciwprądowymi zapewniającymi wysoki odzysk i zmniejszone koszty użytkowania,
  • z wymiennikiem obrotowym, zapewniające wysoki odzysk, odporne na szronienie nawet przy wysokich temperaturach i całkowicie odzyskujące wilgoć.

Nasza firma wykonuje bezpłatnie koncepcję instalacji, natomiast do realizacji projektu przystępujemy po podpisaniu umowy. Jeżeli zdecydujesz się na naszą firmę, zyskujesz pewność, że w każdej fazie realizacji instalacji będziesz współpracować z wykonawcą przygotowanym merytorycznie i technicznie do przeprowadzenia zleconych prac. Realizujemy również zamówienia na podstawie dostarczonego nam projektu.

eko klimat

Sprawdź, jak pracujemy

Oferujemy wykonanie instalacji wentylacyjnej, czyli: montaż centrali wentylacyjnej (rekuperatora), wykonanie instalacji wentylacyjnej (wykonujemy systemy wentylacji z rur ocynkowanych, rur karbowanych oraz w systemie rozdzielaczowym), jak również wykonanie czerpni oraz wyrzutni zgodnie z normą budowlaną. Każde powierzone zlecenie realizujemy z najwyższą starannością, gdyż tylko dokładne wykonane połączenia oraz odpowiednio dobrane elementy nośne dają gwarancję cichej i bezproblemowej pracy instalacji. Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów.

eko klimat

eko klimateko klimateko klimateko klimat