DOBRY KLIMAT W TWOIM DOMU

Sklep internetowy

Get Adobe Flash player
"Pasja rodzi profesjonalizm,
profesjonalizm daje jakość, a jakość to luksus"

Piecyki

Piec wolno stojący służy do ogrzewania pomieszczenia w którym się znajduje, gdyż ciepło oddawane jest przez rozgrzany korpus oraz szybę bezpośrednio na pomieszczenie. W odróżnieniu od wkładów kominkowych nie wymaga dodatkowej obudowy co ma wpływ na obniżenie kosztów i czasu instalacji.

W naszej bogatej ofercie piecyków każdy znajdzie produkt doskonale pasujący do własnego stylu wnętrza. Proponujemy piece żeliwne, stalowe i kaflowe prezentujące różne style od klasycznego po nowoczesne w różnej opcji kolorystycznej.
Piece żeliwne

Żeliwo to materiał odporny na zmianę temperatur, a ponadto doskonale magazynujący i długo oddający ciepło, dzięki czemu doskonale sprawdza się w konstrukcji pieców kominkowych. Odlewy wykonywane z żeliwa umożliwiają uzyskanie niemalże dowolnych często niezwykłych kształtów nadając piecom elegancki i stylowy wygląd.Piece stalowe

Specyfika obróbki stali umożliwia uzyskanie prostych i nowoczesnych kształtów, dlatego też piece stalowe mają najczęściej nowoczesne i geometryczne sylwetki. Wnętrze komory spalania wyłożone jest szamotem, wermikulitem lub materiałem akumulacyjnym.Piece kaflowe

Piece kaflowe zdobiły polskie domy od stuleci i mimo upływu czasu nadal cieszą się popularnością. Współczesne piece kaflowe łączą tradycję z nowoczesnymi technologiami, a dzięki możliwości wyboru barwy i wzoru kafli, uzyskujemy własny indywidualny wzór.