DOBRY KLIMAT W TWOIM DOMU

Sklep internetowy

Get Adobe Flash player
"Pasja rodzi profesjonalizm,
profesjonalizm daje jakość, a jakość to luksus"

Piece kominkowe z Piły — żeliwne oraz ze stali

Piece kominkowe stanowią atrakcyjną alternatywę dla tradycyjnych konstrukcji murowanych. Charakteryzują się większymi możliwościami montażu we wnętrzu oraz są wyjątkowo atrakcyjne pod względem wzornictwa. Na uwagę zasługują też kozy grzewcze, które swoją nazwę zawdzięczają charakterystycznym, profilowanym nóżkom. Dzięki nim nawet sporej wielkości konstrukcje nabierają lekkości i wdzięku. Piece kominkowe wykonujemy z żeliwa, stali oraz kafli, natomiast kozy grzewcze powstają wyłącznie ze stopów metalu. Przeprowadzamy też montaż kominków i pieców w Pile oraz innych miejscowościach w województwie. Proponujemy różne style od klasycznych modeli po nowoczesne w dowolnej kolorystyce. Zapraszamy do sprawdzenia oferty!


OFERTA

Piece kominkowe emitują ciepło, które jest oddawane przez rozgrzany korpus oraz szybę i bezpośrednio się rozprzestrzenia po pomieszczeniu. W odróżnieniu od wkładów kominkowych system nie wymaga dodatkowej obudowy. Obniża to koszty i sprawia, że montaż jest zdecydowanie szybszy.

Oferujemy piece kominkowe pasujące zarówno do domów, jak i mieszkań.

eko klimat

eko klimatpiece żeliwne — żeliwo to materiał odporny na zmianę temperatur, który doskonale magazynuje ciepło i powoli je oddaje. Dzięki temu żeliwne piece kominkowe oraz kozy grzewcze z tego stopu są bardzo popularne i chętnie wybierane. Odlewy wykonywane z żeliwa umożliwiają uzyskanie dowolnych, kształtów, nadając całości elegancki i stylowy wygląd,

eko klimatpiece kominkowe wykonane ze stali — specyfika obróbki stali umożliwia uzyskanie prostych i nowoczesnych kształtów. Dlatego piece kominkowe ze stali mają najczęściej geometryczne sylwetki. Wnętrze komory spalania wyłożone jest szamotem, wermikulitem lub materiałem akumulacyjnym,

eko klimatstylizowane piece kaflowe — piece kominkowe obłożone kaflami powracają w wielkim stylu. Te paleniska były podstawowym wyposażeniem polskich domów od stuleci i mimo upływu czasu nadal cieszą się popularnością. Współczesne kaflowe piece kominkowe łączą tradycję z nowoczesnymi technologiami. Dzięki możliwości wyboru barwy i wzoru ceramiki uzyskujemy produkt o wyjątkowym charakterze.

eko klimat