DOBRY KLIMAT W TWOIM DOMU

Sklep internetowy

Get Adobe Flash player
"Pasja rodzi profesjonalizm,
profesjonalizm daje jakość, a jakość to luksus"

Piece kominkowe – nasza oferta

Kominki wolnostojące służą do ogrzewania pomieszczenia, w którym się znajdują. Ciepło oddawane przez rozgrzany korpus oraz szybę bezpośrednio rozprzestrzenia się w pomieszczeniu. W odróżnieniu od wkładów kominkowych taki system nie wymaga dodatkowej obudowy. Ma to bezpośredni wpływ na obniżenie kosztów i sprawia, że montaż kominka jest zdecydowanie szybszy.

W naszej bogatej ofercie mamy piece kominkowe idealnie pasujące zarówno do domów, jak i mieszkań. Proponujemy piece żeliwne, stalowe i kaflowe prezentujące różne style — od klasycznego po nowoczesne, w zróżnicowanej gamie kolorystycznej.

Zastanawiasz się, z jakich materiałów są produkowane piece kominkowe? Zapoznaj się z krótkim poradnikiem, który zamieściliśmy poniżej.

Piece kominkowe żeliwne

Żeliwo to materiał odporny na zmianę temperatur, a ponadto doskonale magazynujący i długo oddający ciepło. Dzięki temu żeliwne piece kominkowe są bardzo popularne i chętnie wybierane przez Klientów. Odlewy wykonywane z żeliwa umożliwiają uzyskanie niemalże dowolnych, często niezwykłych kształtów, nadając piecom elegancki i stylowy wygląd.
Piece kominkowe wykonane ze stali

Specyfika obróbki stali umożliwia uzyskanie prostych i nowoczesnych kształtów. Dlatego właśnie piece kominkowe ze stali mają najczęściej nowoczesne i geometryczne sylwetki. Wnętrze komory spalania wyłożone jest szamotem, wermikulitem lub materiałem akumulacyjnym.
Stylizowane piece kaflowe

Piece kominkowe obłożone kaflami powracają w wielki stylu. Te paleniska były podstawowym wyposażeniem polskich domów od stuleci i mimo upływu czasu nadal cieszą się popularnością. Współczesne kaflowe piece kominkowe łączą tradycję z nowoczesnymi technologiami, a dzięki możliwości wyboru barwy i wzoru ceramiki, uzyskujemy produkt o wyjątkowym charakterze.

Zapraszamy do skorzystania z szerokiej oferty, w której znajdziesz wkład do kominka, o jakim marzysz. Oferujemy usługi dodatkowe, takiej jak projekt kominka oraz jego montaż w Twoim domu.