DOBRY KLIMAT W TWOIM DOMU

Sklep internetowy

Get Adobe Flash player
"Pasja rodzi profesjonalizm,
profesjonalizm daje jakość, a jakość to luksus"

Piece kominkowe z Piły — żeliwne oraz ze stali

Piece kominkowe wykonujemy z żeliwa, stali oraz kafli. Proponujemy także różne style od klasycznych modeli po nowoczesne w dowolnej kolorystyce. Zapraszamy do sprawdzenia oferty!


OFERTA

Piece kominkowe emitują ciepło, które jest oddawane przez rozgrzany korpus oraz szybę i bezpośrednio się rozprzestrzenia po pomieszczeniu. W odróżnieniu od wkładów kominkowych system nie wymaga dodatkowej obudowy. Obniża to koszty i sprawia, że montaż jest zdecydowanie szybszy.

Oferujemy piece kominkowe pasujące zarówno do domów, jak i mieszkań.

eko klimat

eko klimatpiece żeliwne — żeliwo to materiał odporny na zmianę temperatur, który doskonale magazynuje ciepło i powoli je oddaje. Dzięki temu żeliwne piece kominkowe są bardzo popularne i chętnie wybierane. Odlewy wykonywane z żeliwa umożliwiają uzyskanie dowolnych, kształtów, nadając całości elegancki i stylowy wygląd,

eko klimatpiece kominkowe wykonane ze stali — specyfika obróbki stali umożliwia uzyskanie prostych i nowoczesnych kształtów. Dlatego piece kominkowe ze stali mają najczęściej geometryczne sylwetki. Wnętrze komory spalania wyłożone jest szamotem, wermikulitem lub materiałem akumulacyjnym,

eko klimatstylizowane piece kaflowe — piece kominkowe obłożone kaflami powracają w wielki stylu. Te paleniska były podstawowym wyposażeniem polskich domów od stuleci i mimo upływu czasu nadal cieszą się popularnością. Współczesne kaflowe piece kominkowe łączą tradycję z nowoczesnymi technologiami. Dzięki możliwości wyboru barwy i wzoru ceramiki uzyskujemy produkt o wyjątkowym charakterze.

eko klimat