DOBRY KLIMAT W TWOIM DOMU

Sklep internetowy

Get Adobe Flash player
"Pasja rodzi profesjonalizm,
profesjonalizm daje jakość, a jakość to luksus"

PartnErzy


Wiodący dystrybutor takich materiałów jak izolacje termiczne do zastosowań wysokotemperaturowych do 2000 st C oraz wszelkich nowoczesnych rozwiązań izolacyjnych z zakresu wysokich i niskich temperatur. W ofercie: maty wysokotemperaturowe, płyty wysokotemperaturowe, otuliny izolacyjne rurociągów, szkło piankowe Foamglas, kształtki wysokotemperaturowe; szamotowe, andaluzytowe, boksytowe, korundowe, izolacje trudnościeralne, aerożele (aerogel) czy sznury izolacyjne.

www.inn-therm.pl


Zaprzyjaźniony dystrybutor z Chojnic oferujący w swoim pięknym salonie wiele interesujących produktów wiodących producentów.


GROZ - podkarpacki potentat kominkowy działający na rynku od 1993 r. z siedzibą w Rzeszowie. Generalny dystrybutor takich marek jak Seguin, Axis, JC Bordelet. Dwudziestoletnie doświadczenie gwarantuje fachową i rzetelną obsługę: doradczą jak i wykonawczą. Olbrzymia wiedza jest wciąż aktualizowana, po to by być na bieżąco z najnowszymi technologiami jak i trendami w krajowym jak i światowym kominkarstwie.

www.groz.pl


Solidny i profesjonalny partner z dolnego śląska a konkretnie z Głogowa gdzie w dwóch salonach zobaczyć można gamę przeróżnych produktów. Firma istnieje na rynku od 2001 roku i zajmuje się projektowaniem wykonaniem oraz montażem kominków, saun, łaźni i wentylacji.

www.mega-kominki.pl