DOBRY KLIMAT W TWOIM DOMU

Sklep internetowy

Get Adobe Flash player
"Pasja rodzi profesjonalizm,
profesjonalizm daje jakość, a jakość to luksus"

Kominki

Najlepszym momentem na podjęcie decyzji o kominku w Państwa domu jest etap projektowania domu. Można wówczas zaplanować szereg istotnych elementów dla prawidłowego funkcjonowania kominka, np. odpowiedni komin, dolot świeżego powietrza czy kanały wentylacyjne.

Odpowiednie usytuowanie kominka powinno być przemyślane a jego instalacja wykonana prawidłowo zgodnie z wymogami polskiego prawa budowalnego. Pamiętajmy że wymarzony kominek to inwestycja na lata.


Budowę kominka rozpoczynamy od wyboru odpowiedniej technologii, która będzie dopasowana do Państwa potrzeb i możliwości budynku. Następnie wybierzmy serce kominka czyli wkład grzewczy. Odpowiednio dobrany łączy w sobie funkcjonalność i estetykę. Na końcu pozostaje nam już określić styl kominka, musi pasować i komponować się z wnętrzem Państwa domu. Na naszej stronie możecie Państwo znaleźć inspirację dla swojego wnętrza.

Decydując się na wybór kominka od EkoKlimat otrzymujecie Państwo fachową opiekę od naszych doradców. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i wyjątkowo. Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze klienta w zakresie budowy kominków dzięki naszej stałej współpracy z projektantami, architektami, kominiarzami, zakładami kamieniarskimi. Troszczymy się o bezpieczeństwo oferowanych produktów, dzięki temu maja Państwo pewność że nasze kominki będą funkcjonowały bez zarzutu. Zadbamy aby Państwa dom stał się oazą bezpieczeństwa i ciepła.


Przykładowe realizacje

Zapraszamy do naszego salonu wystawowego