DOBRY KLIMAT W TWOIM DOMU

Sklep internetowy

Get Adobe Flash player
"Pasja rodzi profesjonalizm,
profesjonalizm daje jakość, a jakość to luksus"

Montaż kominków — jakie, kiedy i dla kogo?

Najlepszym momentem na podjęcie decyzji o kominku jest etap projektowania domu. Można wówczas zaplanować szereg istotnych elementów ważnych dla prawidłowego funkcjonowania systemu. Liczy się nie tylko miejsce. Montaż kominka, choć jest ściśle uzależniony od obecności odpowiedniego komina musi odbyć się w miejscu, w którym jest bieżący dopływ świeżego powietrza czy kanały wentylacyjne.

W zależności od tego, czy ważna jest dla Ciebie rola wyłącznie dekoracyjna czy również użytkowa, nasi specjaliści stworzą projekt kominka, który uwzględni oczekiwania i możliwości architektoniczne domu. Odpowiednie usytuowanie kominka powinno być przemyślane, a jego instalacja zgodna z wymogami polskiego prawa budowlanego. Kominki to inwestycje na lata, wspólnie zadbamy o to, aby doskonale spełniał swoją rolę.

Kominki na pellet i drewno — wybór urządzenia i przebieg realizacji

Montaż kominków rozpoczynamy od wyboru odpowiedniej technologii, która będzie dopasowana do Twoich potrzeb i możliwości budynku. Następnie wybieramy serce kominka, czyli wkład grzewczy. Odpowiednio dobrany łączy w sobie funkcjonalność i estetykę. Na końcu pozostaje nam już określić styl kominka. Tworząc projekt kominka dbamy o to, aby pasował do wnętrz i komponował się z klimatem pomieszczeń.

Na naszej stronie zebraliśmy produkty oraz aranżacje, które mogą być źródłem inspiracji, kiedy nie wiesz, jakie kominki masz do wyboru. Nasz szeroki asortyment z pewnością zaspoki gusta nawet najbardziej wymagających, których interesują solidne piece kominkowe i ekologiczne biokominki.

Kominki, kozy grzewcze – kompleksowa obsługa klientów

Decydując się na wybór kominka od EkoKlimat, otrzymujesz fachową opiekę naszego doradcy. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, aby na podstawie przedstawionych oczekiwań przygotować projekt kominka marzeń.

Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze klienta, oferując:

  • doradztwo na etapie wyboru  
  • możliwość obejrzenia oferowanych produktów w sklepie stacjonarnym
  • wygodne zakupy przez internet
  • konsultację ze specjalistami, dzięki naszej stałej współpracy z projektantami, architektami, kominiarzami, zakładami kamieniarskimi
  • kominki odznaczające się wysokim poziomem bezpieczeństwa, pełniące rolę dekoracyjną oraz użytkową

Troszczymy się o to, aby nasze kominki funkcjonowały bez zarzutu i ogrzewały konkretny metraż. Zadbamy, aby Twój dom stał się oazą bezpieczeństwa i ciepła.

Przykładowe realizacje

Zapraszamy do naszego salonu wystawowego