DOBRY KLIMAT W TWOIM DOMU

Sklep internetowy

Get Adobe Flash player
"Pasja rodzi profesjonalizm,
profesjonalizm daje jakość, a jakość to luksus"

Najlepszym momentem na podjęcie decyzji o montażu kominka jest etap projektowania domu. Wówczas możliwe jest uwzględnienie tej konstrukcji w projekcie i zaplanowanie rozmieszczenia szeregu istotnych elementów ważnych dla prawidłowego funkcjonowania całego systemu. Istotna jest nie tylko lokalizacja, w której znajdzie się kominek. Punkt jego montażu, choć jest ściśle uzależniony od dostępności odpowiedniego komina, musi zostać wyznaczony w miejscu, w którym występuje bieżący dopływ świeżego powietrza czy kanały wentylacyjne.

W zależności od tego, czy palenisko ma pełnić rolę wyłącznie dekoracyjną, czy również użytkową, nasi specjaliści stworzą projekt kominka, który uwzględni Twoje oczekiwania i możliwości architektoniczne domu. Usytuowanie kominka powinno być przemyślane, a jego instalacja zgodna z wymogami polskiego prawa budowlanego. Kominki to inwestycje na lata, dlatego wspólnie zadbamy o to, aby Twój doskonale spełniał swoją rolę.

Kominki na pellet i drewno od EkoKlimat z Trzcianki

Sprzedajemy kominki na pellet i drewno. Nasza oferta obejmuje również ich projektowanie i montaż. Obsługujemy Klientów z Trzcianki i okolicznych miast, np. Piły, Wągrowca i Wałcza. Nasza oferta jest kompleksowa, ponieważ proponujemy pomoc przy wyborze urządzenia, a następnie jego montaż.

Montaż kominków rozpoczynamy od wyboru odpowiedniej technologii, która będzie dopasowana do potrzeb Klienta i możliwości budynku. Następnie wybieramy serce kominka, czyli wkład grzewczy. Odpowiednio dobrany, łączy w sobie funkcjonalność i estetykę. Na końcu pozostaje nam już określić styl kominka. Tworząc projekt kominka, dbamy o to, aby pasował do wnętrz i komponował się z klimatem pomieszczeń.

Na naszej stronie zebraliśmy produkty oraz aranżacje, które mogą być źródłem inspiracji dla Klientów poszukujących kominka. Szeroki asortyment zaspokoi gusta nawet najbardziej wymagających właścicieli nieruchomości, których interesują solidne piece kominkowe i ekologiczne biokominki.

Kominki, kozy grzewcze – kompleksowa obsługa klientów

Jeżeli zdecydujesz się na kominek od EkoKlimat, otrzymasz fachową opiekę naszego doradcy. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, aby na podstawie przedstawionych oczekiwań przygotować projekt kominka marzeń. Proponujemy:

  • doradztwo na etapie wyboru,
  • możliwość obejrzenia oferowanych produktów w sklepie stacjonarnym,
  • wygodne zakupy przez internet,
  • konsultację ze specjalistami, dzięki naszej stałej współpracy z projektantami, architektami, kominiarzami, zakładami kamieniarskimi,
  • kominki odznaczające się wysokim poziomem bezpieczeństwa, pełniące rolę dekoracyjną oraz użytkową.

Troszczymy się o to, aby nasze kominki funkcjonowały bez zarzutu i ogrzewały konkretny metraż. Zadbamy, aby Twój dom stał się oazą bezpieczeństwa i ciepła.

Przykładowe realizacje

Zapraszamy do naszego salonu wystawowego