DOBRY KLIMAT W TWOIM DOMU

Sklep internetowy

Get Adobe Flash player
"Pasja rodzi profesjonalizm,
profesjonalizm daje jakość, a jakość to luksus"

Najlepszym momentem na podjęcie decyzji o montażu kominka jest etap projektowania domu. Wówczas możliwe jest uwzględnienie tej konstrukcji w projekcie i zaplanowanie rozmieszczenia szeregu istotnych elementów ważnych dla prawidłowego funkcjonowania całego systemu. Istotna jest nie tylko lokalizacja, w której znajdzie się kominek. Punkt jego montażu, choć jest ściśle uzależniony od dostępności odpowiedniego komina, musi zostać wyznaczony w miejscu, w którym występuje bieżący dopływ świeżego powietrza czy kanały wentylacyjne.

W zależności od tego, czy palenisko ma pełnić rolę wyłącznie dekoracyjną, czy również użytkową, nasi specjaliści stworzą projekt kominka, który uwzględni Twoje oczekiwania i możliwości architektoniczne domu. Usytuowanie kominka powinno być przemyślane, a jego instalacja zgodna z wymogami polskiego prawa budowlanego. Kominki to inwestycje na lata, dlatego wspólnie zadbamy o to, aby Twój doskonale spełniał swoją rolę.

Kominki wolnostojące, na pellet i z płaszczem wodnym — oferta

Kominki wolnostojące, na pellet oraz z płaszczem wodnym to niektóre rozwiązania, których projektowaniem, dystrybucją i montażem się zajmujemy. Zapewniamy również profesjonalne doradztwo. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty!


OFERTA

Najlepszym momentem na decyzję o kupnie kominka na pellet jest etap projektowania domu. Dzięki temu można uwzględnić konstrukcję w projekcie i zaplanowanie rozmieszczenia szeregu istotnych elementów niezbędnych dla prawidłowego funkcjonowania całego systemu. Punkt montażu należy wyznaczyć w miejscu, w którym występuje bieżący dopływ świeżego powietrza lub kanał wentylacyjny. Nasi specjaliści stworzą projekt kominka na pellet, który uwzględni oczekiwania klienta i możliwości architektoniczne domu. Instalacja sprzętu przebiegnie zgodnie z wymogami polskiego prawa budowlanego.

Sprzedajemy zarówno kominki z płaszczem wodnym, jak i na drewno. Montaż rozpoczynamy od wyboru odpowiedniej technologii. Następnie wybieramy wkład grzewczy. Odpowiednio dobrany, łączy w sobie funkcjonalność i estetykę. Na końcu należy określić styl biokominka. Tworząc projekt, dbamy o to, żeby pasował on do wnętrz i komponował się z klimatem pomieszczeń.


WSPÓŁPRACA

Proponujemy:

  • doradztwo na etapie wyboru,
  • możliwość obejrzenia oferowanych produktów w sklepie stacjonarnym,
  • wygodne zakupy przez internet,
  • konsultację ze specjalistami, dzięki naszej stałej współpracy z projektantami, architektami, kominiarzami, zakładami kamieniarskimi,
  • biokominki odznaczające się wysokim poziomem bezpieczeństwa, pełniące funkcję dekoracyjną oraz użytkową.

Troszczymy się o to, aby nasze kominki z płaszczem wodnym funkcjonowały bez zarzutu i ogrzewały konkretny metraż. Zapraszamy!


Przykładowe realizacje

eko klimat

eko klimat

eko klimat

eko klimat

Zapraszamy do naszego salonu wystawowego

eko klimat

eko klimat

eko klimat

eko klimat

eko klimat