DOBRY KLIMAT W TWOIM DOMU

Sklep internetowy

Get Adobe Flash player
"Pasja rodzi profesjonalizm,
profesjonalizm daje jakość, a jakość to luksus"

Najlepszym momentem na podjęcie decyzji o montażu kominka jest etap projektowania domu. Wówczas możliwe jest uwzględnienie tej konstrukcji w projekcie i zaplanowanie rozmieszczenia szeregu istotnych elementów ważnych dla prawidłowego funkcjonowania całego systemu. Istotna jest nie tylko lokalizacja, w której znajdzie się kominek. Punkt jego montażu, choć jest ściśle uzależniony od dostępności odpowiedniego komina, musi zostać wyznaczony w miejscu, w którym występuje bieżący dopływ świeżego powietrza czy kanały wentylacyjne.

W zależności od tego, czy palenisko ma pełnić rolę wyłącznie dekoracyjną, czy również użytkową, nasi specjaliści stworzą projekt kominka, który uwzględni Twoje oczekiwania i możliwości architektoniczne domu. Usytuowanie kominka powinno być przemyślane, a jego instalacja zgodna z wymogami polskiego prawa budowlanego. Kominki to inwestycje na lata, dlatego wspólnie zadbamy o to, aby Twój doskonale spełniał swoją rolę.

Kominki wolnostojące, na pellet i z płaszczem wodnym — oferta

Tradycyjne konstrukcje kominkowe kojarzą się głównie z elementami architektonicznymi, które są integralne ze ścianami budynku i systemem kominowym. Jednak obecne możliwości techniczne pozwalają na umieszczenie takiego produktu w centrum pomieszczenia lub w jego wybranej części, z dala od ścian. Kominki wolnostojące są znacznie bardziej funkcjonalne i stwarzają szersze możliwości w aranżacji wnętrz. Szczególnie efektownie prezentują się w dużych salonach oraz w loftach.

Inną cechą, która odróżnia nowoczesne modele od tych produkowanych przed laty, jest opał. Poza konstrukcjami opalanymi drewnem czy węglem drzewnym popularnością cieszą się też kominki wolnostojące i przyścienne na pellet oraz biokominki. Wreszcie trzecią grupą są nowoczesne kominki z płaszczem wodnym. Montaż kominków tego typu pochłania wprawdzie większe koszty, z uwagi na konieczność o wykonania przyłącza wody i pompy, jednak zwracają się one w mniejszych rachunkach za centralne ogrzewanie.

Kominki na pellet, wolnostojące oraz z płaszczem wodnym to niektóre rozwiązania, których projektowaniem, dystrybucją i montażem się zajmujemy. Zapewniamy również profesjonalne doradztwo. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty!


OFERTA

Najlepszym momentem na decyzję o kupnie kominka na pellet jest etap projektowania domu. Dzięki temu można uwzględnić konstrukcję w projekcie i zaplanować rozmieszczenie szeregu istotnych elementów niezbędnych dla prawidłowego funkcjonowania całego systemu. Punkt montażu należy wyznaczyć w miejscu, w którym występuje bieżący dopływ świeżego powietrza lub kanał wentylacyjny. Nasi specjaliści stworzą projekt kominka na pellet, który uwzględni oczekiwania klienta i możliwości architektoniczne domu. Instalacja sprzętu przebiegnie zgodnie z wymogami polskiego prawa budowlanego.

Sprzedajemy zarówno kominki z płaszczem wodnym, jak i na drewno. Montaż rozpoczynamy od wyboru odpowiedniej technologii. Następnie wybieramy wkład grzewczy. Odpowiednio dobrany, łączy w sobie funkcjonalność i estetykę. Na końcu należy określić styl biokominka. Tworząc projekt, dbamy o to, żeby pasował on do wnętrz i komponował się z klimatem pomieszczeń.


WSPÓŁPRACA

Proponujemy:

  • doradztwo na etapie wyboru,
  • możliwość obejrzenia oferowanych produktów w sklepie stacjonarnym,
  • wygodne zakupy przez internet,
  • konsultację ze specjalistami, dzięki naszej stałej współpracy z projektantami, architektami, kominiarzami, zakładami kamieniarskimi,
  • biokominki odznaczające się wysokim poziomem bezpieczeństwa, pełniące funkcję dekoracyjną oraz użytkową.

Troszczymy się o to, aby nasze kominki z płaszczem wodnym, biokominki i kominki na pellet funkcjonowały bez zarzutu. Projektujemy je również tak, aby efektywnie ogrzewały konkretny metraż. Zapraszamy!


Przykładowe realizacje

eko klimat

eko klimat

eko klimat

eko klimat

Zapraszamy do naszego salonu wystawowego

eko klimat

eko klimat

eko klimat

eko klimat

eko klimat