DOBRY KLIMAT W TWOIM DOMU

Sklep internetowy

Get Adobe Flash player
"Pasja rodzi profesjonalizm,
profesjonalizm daje jakość, a jakość to luksus"

Nowoczesne kominki ogrodowe – znajdź swój

Wystrój tarasu

Spędzanie czasu w ogrodzie jest znacznie przyjemniejsze w towarzystwie otwartego ognia. Aby stworzyć odpowiedni klimat, nie musisz jednak rozpalać ogniska, które wymaga sporo przygotowań i stworzenia odpowiedniego, bezpiecznego miejsca. Znacznie praktyczniejszym i bardziej designerskim rozwiązaniem jest kominek przeznaczony do instalacji na zewnątrz budynku.

Jeżeli poszukujesz kominka ogrodowego, znajdziesz u nas wiele ciekawych i praktycznych propozycji. Mamy zarówno kominki wyposażone w kółka, które można wygodnie przemieszczać z miejsca na miejsce, jak i całoroczne piece przystosowane do montażu w altance.

Promienniki

Oferowane przez nas urządzenia są wyposażone w palenisko, nad którym można upiec m.in.: pizzę, chleb, bułkę, ciasto. Dzięki wyposażeniu produktu w tace z rusztem przygotujesz również mięso, rybę i warzywa. W naczyniach, misach lub garnkach żeliwnych można przyrządzić wyborną zapiekankę, pieczeń i inne dania. Bogaty asortyment obejmuje grille, do których możesz dobrać paleniska do zabudowy w domu, pod wiatą, piece murowane lub gotowe ze stali nierdzewnej.

patio eko klimatświecąca kula

Jeżeli jesteś zainteresowany grillami i kominkami do ogrodu, skontaktuj się z nami – wspólnie wybierzemy najlepszy produkt.