DOBRY KLIMAT W TWOIM DOMU

Sklep internetowy

Get Adobe Flash player
"Pasja rodzi profesjonalizm,
profesjonalizm daje jakość, a jakość to luksus"

Grille i kominki ogrodowe – w ofercie EkoKlimat

 


Grille to urządzenia, bez których nie wyobrażamy sobie dziś wyposażenia ogrodu, a nawet tarasu. W naszej ofercie znajdziesz zarówno grille węglowe, jak i grille gazowe. Wybierając grill, weź pod uwagę wygodę jego użytkowania, jakość wykonania, koszty eksploatacji oraz cenę.

Pasjonatom klimatu roztaczanego przez palące się drewno, a także miłośnikom dobrego jedzenia oferujemy najwyższej jakości oryginalne włoskie piece opalane drewnem do przyrządzania posiłków.


Nowoczesne kominki ogrodowe – znajdź swój

Jeżeli poszukujesz kominka ogrodowego, znajdziesz u nas wiele ciekawych i praktycznych propozycji. Mamy zarówno kominki wyposażone w kółka, które można wygodnie przemieszczać z miejsca na miejsce, jak i całoroczne piece przystosowane do montażu w altance.

Oferowane przez nas kominki są wyposażone w palenisko, bezpośrednio nad którym można upiec m.in.: pizzę, chleb, bułkę, ciasto. Dzięki wyposażeniu kominka w tace z rusztem przygotujesz również mięso, rybę i warzywa. W naczyniach, misach lub garnkach żeliwnych można przyrządzić wyborną zapiekankę, pieczeń i inne dania. Bogaty asortyment obejmuje grille i kominki, do których możesz dobrać paleniska do zabudowy w domu, pod wiatą, piece murowane lub gotowe ze stali nierdzewnej.

Jeżeli jesteś zainteresowany grillami i kominkami do ogrodu, skontaktuj się z nami – wspólnie wybierzemy najlepszy produkt.