DOBRY KLIMAT W TWOIM DOMU

Sklep internetowy

Get Adobe Flash player
"Pasja rodzi profesjonalizm,
profesjonalizm daje jakość, a jakość to luksus"

Grille i ogrodowe kominki: Wałcz, Wągrowiec i okolice

 


W oferowanej grupie produktów do ogrodu znajdziecie Państwo szereg rozwiązań umożliwiających przygotowanie posiłków na świeżym powietrzu. Grille to urządzenia, bez których nie wyobrażamy sobie dziś wyposażenia ogrodu, a nawet tarasu. W naszej ofercie znajdziesz grille węglowe i gazowe. Wybierając grill weźmy pod uwagę wygodę użytkowania, jakość wykonania, koszty eksploatacji, cenę zakupu oraz walory smakowe i zdrowotne serwowanych potraw.


Pasjonatom klimatu roztaczanego przez palące się drewno, a także miłośnikom dobrego jedzenia oferujemy najwyższej jakości oryginalne włoskie piece opalane drewnem do przyrządzania posiłków. Wyglądające jak kominki nie tylko wpływają pozytywnie na estetykę altany, ale są także źródłem przyjemnego ciepła.

Kominki posiadają palenisko, na którym można przyrządzić bezpośrednio: pizzę, chleb, bułkę, ciasto; na tacce z rusztem: mięso, rybę, warzywa. W naczyniach, misach lub garnkach żeliwnych można zrobić wyborną zapiekankę, pieczeń i inne dania. Bogaty asortyment obejmuje grille i kominki, do których możesz dobrać paleniska do zabudowy w domu, pod wiatą, piece murowane lub gotowe ze stali nierdzewnej.