DOBRY KLIMAT W TWOIM DOMU

Sklep internetowy

Get Adobe Flash player
"Pasja rodzi profesjonalizm,
profesjonalizm daje jakość, a jakość to luksus"

Akcesoria kominkowe – nasza oferta


eko klimateko klimateko klimat

Korzystanie z uroków ognia, jakie zapewniają piecyki i inne konstrukcje kominkowe montowane w pokojach, wymaga też odpowiedniego przygotowania i utrzymania płomienia. Niezbędne jest też zadbanie o czystość paleniska – dzięki temu całe urządzenie będzie się prezentować efektownie i estetycznie. Bez względu na to czy jest to koza, piec kaflowy, czy kominek z płaszczem wodnym, warto zadbać o odpowiednie wyposażenie.

Stojaki na drewno czy przyborniki kominkowe stawia się w reprezentacyjnej części domu i dlatego akcesoria kominkowe powinny być eleganckie. Oferujemy zestawy lub pojedyncze produkty o bardzo nowoczesnej, wręcz futurystycznej formie. W ich otoczeniu urządzenia nabiorą nowego blasku, a ich obsługa będzie prawdziwą przyjemnością. Nie tylko rola dekoracyjna jest istotna. Aby utrzymać kominki i obszar do nich przylegający w czystości, sięgnij po elementy ochronne, przybory czyszczące oraz gadżety niezbędne do obsługi.

Proponujemy:


  • miotełki i łopatki,
  • pogrzebacze,
  • szczypce,
  • stojaki (pozwolą Ci na estetyczne składowanie drewna w miejscu, gdzie znajdują się kozy grzewcze).

Nasze zestawy są lakierowane trwałym lakierem proszkowym, a przybory kominkowe są wykonane ze stali nierdzewnej.

Jeżeli potrzebujesz pomocy w wyborze akcesoriów do kominka na pellet, zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami. Chętnie udzielimy odpowiedzi na Twoje pytania.