DOBRY KLIMAT W TWOIM DOMU

Sklep internetowy

Get Adobe Flash player
"Pasja rodzi profesjonalizm,
profesjonalizm daje jakość, a jakość to luksus"

EKSKLUZYWNE AKCESORIA KOMINKOWEOferujemy Państwu linię nowoczesnych akcesoriów kominkowych, które wyróżnia niespotykany design i jakość wykonania. Akcesoria kominkowe to nowoczesny i ekskluzywny produkt wpisujący się w nowoczesne wnętrza, zapewniający również wygodę użytkowania.

Stojaki na drewno czy przyborniki kominkowe stawiamy w reprezentacyjnej części domu i dlatego akcesoria kominkowe powinny mieć ozdobny charakter. Oferujemy stojaki na drewno i zestawy akcesoriów kominkowych o bardzo nowoczesnej, futurystycznej wręcz formie. Warto zwrócić uwagę na to, że stojak to nie tylko ozdoba naszego wnętrza ale rzecz praktyczna, która pozwala nam na estetyczne składowanie drewna przed naszym kominkiem czy piecem wolnostojącym, który znajduje się w centralnej części naszego pomieszczenia.
Do obsługi naszego paleniska niezbędne też są akcesoria takie jak miotełka łopatka, pogrzebacz czy szczypce, które ułatwiają nam obsługę kominka. Nasze zestawy są lakierowane trwałym lakierem proszkowym, a przybory kominkowe wykonane są ze stali nierdzewnej.