DOBRY KLIMAT W TWOIM DOMU

Sklep internetowy

Get Adobe Flash player
"Pasja rodzi profesjonalizm,
profesjonalizm daje jakość, a jakość to luksus"

Kominki i akcesoria do nichAby kominki wyglądały efektownie we wnętrzach, a ich obsługa była łatwa i przyjemna zadbaj o  akcesoria dodatkowe. Oferujemy linię nowoczesnych produktów, które wyróżnia niespotykany design i jakość wykonania. Akcesoria kominkowe są nowoczesne i ekskluzywne, wpisują się w nowoczesne wnętrza i zapewniają wygodę użytkowania. Dlatego warto zakupić je już wtedy, gdy zdecydujesz się na montaż kominka w swoim domu.


kominek - akcesoriakominek - akcesoriakominek - akcesoria

Stojaki na drewno czy przyborniki kominkowe stawiamy w reprezentacyjnej części domu i dlatego akcesoria kominkowe powinny mieć ozdobny charakter. Oferujemy zestawy lub pojedyncze produkty o bardzo nowoczesnej, wręcz futurystycznej formie. W ich otoczeniu kominki nabiorą nowego blasku, a ich obsługa będzie prawdziwą przyjemnością. Nie tylko rola dekoracyjna jest istotna. Aby utrzymać kominki i obszar do nich przylegający w czystości sięgnij po elementy ochronne, przybory czyszczące oraz gadżety niezbędne do obsługi:

  • miotełka i łopatka
  • pogrzebacz
  • szczypce
  • stojak (pozwoli Ci na estetyczne składowanie drewna, w miejscu, gdzie znajdują się kozy grzewcze czy kominki wolnostojące)

Nasze zestawy są lakierowane trwałym lakierem proszkowym, a przybory kominkowe wykonane są ze stali nierdzewnej.